Rezervujte si termín už dnes Online objednávka

Referencie - FiClinic navštevujú známe osobnosti, profesionálni športovci, ale i bežní ľudia

Referencie

Janette Husárová a Peter Čiernik
"S Petrom Čiernikom spolupracujem odkedy sa vrátil na Slovensko. Je výborný odborník v oblasti športovej rehabilitácie a fyzioterapie, a jedným z mála skutočne zanietených špecialistov vo svojom obore."
Janette Husárová
Tenistka, víťazka Fed Cupu, 3. na svete vo štvorhre, 31. na svete v dvojhre
Tomáš Mrviš a Peter Čiernik
"V roku 2016 sa mi život obrátil naruby - basketbal, ktorý tak milujem ma síce pripravil o obličku, no zároveň ma tým posunul vyššie a na kilometre dopredu. Do života a pod koše som sa vrátil s väčším nasadením a s chuťou všetkým dokázať, že pokiaľ má človek ciele, nemal by sa ich vzdávať až do posledného vydýchnutia. Okrem obrovského chcenia a pevnej vôle som mal pri sebe mnoho podpory - moja obrovská vďaka patrí celej FITCLINIC a najmä Peťovi Čiernikovi - za jeho obetu, profesionálny prístup a trpezlivosť pri mojej rekonvalescencii. Vďaka nemu som sa posunul ďalej!"
Tomáš Mrviš
Slovenský basketbalový reprezentant
Adriana Špronglová a Peter Čiernik
"S ramenom či kolenom - Peťo mi vždy pomôže keď potrebujem! Fitclinic môžem iba odporučiť."
Adriana Špronglová
Moderátorka, cvičiteľka jogy
Michal Sersen a Peter Čiernik
"Na Fitclinic som sa dostal po zranení na majstrovstvách. Vďaka skvelému prístupu a profesionalite Peťa Čiernika bola rehabilitácia úspešná, a presne taká, akú si predstavujem. Spolupracujeme i naďalej a služby FITCLINIC využívam vždy keď potrebujem zregenerovať, či rehabilitovať po reoperácii."
Michal Sersen
Slovenský hokejový obranca
Jany Landl a Peter Čiernik
"Skvelá regenerácia a fyzio!"
Jany Landl
2-násobný majster Slovenska vo Fitness, 2. vicemajster Európy vo Fitness, majster Európy v karate, Spartan coach
Peťka Rohmanová a Peter Čiernik
"K Peťovi som prišla po zlomenine predkolenia a po fyzioterapii a rehabilitácii opäť trénujem a súťažím. Riadim sa jeho radami ohľadne regenerácie ktorú absulvujem na Fitclinic, čo mi veľmi pomáha zvládať náročné tréningy."
Peťka Rohmanová
Krasokorčuliarka
Sára Olejárová a Peter Čiernik
"Do Fitcllinic som sa dostala po zranení - utrhnutí šľachy bicepsu. Pre aktívnu reprezentantku v modernej gymnastike a tanečníčku takéto zranenie znamená veľký problém a neraz aj ukončenie kariéry. Keď som sa zranila, bola som na príprave na Majstrovstvá Európy v show dance. Neverila som, ža sa šampionátu zúčastním, no vďaka tímu Petra Čiernika sa mi podarilo vrátiť sa späť do hry. Všetkým , ktorí so mnou pracovali z celého srdca ďakujem. Moja výhra na Majstrovstvách Európy je aj ich úspechom! Síce nás v rehabilitácii môjho ramena čaká ešte dlhá cesta, všetkým vo Fitclinic plne dôverujem a verím, že sa k svojmu milovaného športu ešte naplno vrátim."
Sára Olejárová
Slovenská reprezentantka v modernej gymnastike, majsterka Európy v modernej gymnastike
Martin Bílik a Peter Čiernik
"Super profesionál a skvelý človek!"
Martin Bílik
Slovenský basketbalový reprezentant
Barbora Valčeková a Peter Čiernik
"Takúto extrémne profesionálnu a príjemnú starostlivosť som nezažila. Takže ak ťa zranenie obmedzuje v 100% výkone navštív týchto profesionálov (vrelo odporúčam). A nezabudni, aj vďaka nim ma môžeš vidieť späť na zápasoch!"
Barbora Valčeková
MuayThai Female Fighter
Ingrid Bíroová a Peter Čiernik
"Po operácii kolena som mala stále opuchy a ťažkosti, ktoré mi bránili plnohodnotne fungovať. Zdôverila som sa do rúk Peťa Čiernika a jeho tímu a vďaka úžasnej starostlivosti, perfektnému prístupu opäť trénujem a naplno si vychutnávam hodiny ženského boxu. Moje zverenkyne využívaju vo Fitclinic či už fantastické masáže, alebo saunu a masáž vo vode, alebo rehabilitáciu. Mňa vrátili späť "do ringu", za čo im patrí veľká vďaka!"
Ingrid Bíroová
Trénerka boxu - ženy
FEDCUP team
FITCLINIC súčasťou tímu - masáže a rehabilitácie reprezentantiek.
Slovenská Fed Cupová reprezentácia
Tenistky
Inter Bratislava
Komplexná starostlivosť o tím v oblasti rehabilitácie, fyzioterapie, masáží, regenerácie a post-traumatického tréningu.
Inter Bratislava
Basketbalový klub
Števo Eisele a Peter Čiernik
"Vysoká odbornosť, obrovská profesionalita a k tomu motivačná ľudskosť krížená s nekonečnou kreativitou. Peter Čiernik je výnimočný človek a fyzioterapeut, ktorého nadšený prístup a nasadenie sú hodné každého centu! Dovolím si povedať, že špička svetového formátu. Navyše vychováva aj ďalších, na čele s Braňom Mišovičom - takisto veľmi šikovný pánko ;)"
Štefan Eisele
redaktor Športových novín televízie Markíza, komentátor pretekov Formule 1, futbalových aj hokejových zápasov ligových či reprezentačných mužstiev

K Petrovi Čiernikovi som sa dostala po operácii kolena a keďže som doma viac v kaviarni než vo fitnescentre, moje ciele boli skôr vizuálne: zbaviť sa krívania, spevniť oslabené svaly na pravom stehne tak, aby nebolo tenšie než ľavé a - vrátiť sa k milovaným vysokým podpätkom. Fyzioterapeut však pre mňa urobil oveľa viac než úpravu operovanej nohy. K najväčším kvalitám p. Čiernika bezpochyby patrí obrovské nadšenie, ktoré prenesie aj na svojich klientov. Nemyslela som si, že sa ešte niekedy vrátim k behaniu, alebo že začnem aktívne hrať bedminton. Fyzioterapia kolena trvala dva-tri mesiace, no v cvičení s ním pokračujem dodnes. Najprv mi pomohol odstrániť bolesti chrbta, keďže mám prevažne sedavé zamestnanie a momentálne pracujem na spevnení nôh, pretože plánuje lyžovačku v Dolomitoch. Vo FitClinic som objavila nielen radosť z pohybu, ale aj novú životnú energiu, vďaka ktorej som výkonnejšia aj v práci.

"Vo FitClinic som objavila nielen radosť z pohybu, ale aj novú životnú energiu."

Soňa J., 41 rokov

Bola som štyri mesiace po implantácií TEP (totálna endoprotéza)bedrového kĺbu, keď mi nebesá poslali do cesty Petra Čiernika. Hľadala som fyzioterapeuta, ktorý ma znovu “postaví na nohy”, no s dnešným výsledkom som ani zďaleka nerátala. Entuziazmus, tvrdý tréning až na pokraj síl, no zároveň empatia, láskavosť, zvolnenie v pravý čas a úžasná dávka humoru – takto vyzerá cvičenie s Petrom.

A presne kvôli tomuto som sa k nemu zakaždým veľmi tešila. Jeho dlhoročné skúsenosti okorenené vynaliezavosťou sú zárukou toho, že žiaden tréning nie je rovnaký ako ten predošlý a zakaždým je cvičenie ušité presne na mieru momentálneho fyzického a psychického rozpoloženia človeka. Peťov individuálny a vysoko profesionálny prístup prinesie želaný úspech, pokiaľ klient spolupracuje. Dnes, rok po našom zoznámení, je zo mňa nový človek, s novými športovými a stravovacími návykmi, s atraktívnejším vzhľadom, ale hlavne s úžasným pocitom, že sa cítim vo svojom tele dobre a moje telo funguje tak, ako má. Zdravie sa kúpiť nedá, no človek sa pod odborným vedením vie k nemu dopracovať. Peťo, Katka (výživové poradenstvo a vedenie), patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM!”

"Dnes, rok po našom zoznámení, je zo mňa nový človek."

Janka M., 27 rokov

Nikdy by som si nemyslela, že na prahu sedemdesiatky začnem športovať! Veď naposledy som si poriadne zacvičila ešte v časoch, keď sa aerobik volal jazzgymnastika. Na návštevu Fit Clinic ma nahovorila dcéra, pretože sa dopočula, že pred plánovanou operáciou je dobré svaly pripraviť, aby po nej tak rýchlo neatrofovali. Aj môj ortopéd bol príjemne prekvapený, ako ma dvojmesačná intenzívna fyzioterapia spevnila, nehovoriac o tom, že rekonvalescencia po operácii nebola zďaleka taká pomalá ako po podobnej operácii, ktorú som absolvovala pred niekoľkými rokmi. Veľmi si vážim, že pán Čiernik sa ujal aj staršej osoby bez športovej histórie a vykresáva zo mňa seniorku, ktorú zasa baví lietať po meste (aj bez metly!). Získala som tu väčšiu istotu z pohybu, viac sebavedomia aj samostatnosti. Vrúcna vďaka!

"Získala som tu väčšiu istotu z pohybu, viac sebavedomia aj samostatnosti."

Soňa H., 69 rokov

Mal som dvojitú herniu disku, keď som sa dostal k Petrovi Čiernikovi. Bolesti prestali ustupovať už po mesiaci starostlivosti p.Čiernika.

Po 8 mesiacoch mi lekári oznámili, že operácia, ktorá sa zdala byť jediným riešením, nie je nutná. Musel som sa naučiť sebadisciplíne, prekonávať vlastné limity a vytrvať, ale teraz si ani neviem predstaviť, žeby som poľavil. Kto nezažil chronické bolesti chrbtice nepochopí čo to znamená, zase sa vedieť hýbať a žiť plnohodnotne a bez bolestí. Ďakujem p.Čiernik, že ste ma doslova postavili na nohy.

"Ďakujem p.Čiernik, že ste ma doslova postavili na nohy."

Ivan L., 46 rokov

V 33 rokoch mi diagnostikovali sklerózu multiplex. V rámci komplexného prístupu k tejto chorobe som sa rozhodla poprosiť o pomoc i FitClinic - pravidelné cvičenie, masáže, zmena jedálnička mi neuveriteľne pomohli, a stav sa mi ani po 2 rokoch nezhoršil, ba naopak - ľavú nohu už neťahám za sebou, krívanie je minimálne, udržím v ruke zase pero či varechu a zase šoférujem už rok bez problémov...Mám chuť zase bojovať..P.Čiernik a K.Mrázová- vďaka!

"Mám chuť zase bojovať..."

Agáta S., 35 rokov

Od septembra do februára sa mi pod vedením FitClinic podarilo schudnúť 12 kg! Začať cvičiť pôvodne kvôli chronickým bolestiam chrbtice znamenalo zmeniť môj "workoholický" štýl života - dopriať si čas pre seba na cvičenie, zároveň pod vedením fyzioterapeuta regenerovať počas podvodnej masáže, relaxovať v saune, objaviť čaro prechádzok, nové stravovanie, to je v kocke moja referencia na FitClinic... Nie náhodou máte pod logom "nový prílev energie" - mne ste ju veru vliali a nakopli ma tým najlepším možným smerom, za čo vám patrí moja vďaka!

"Od septembra do februára sa mi pod vedením FitClinic podarilo schudnúť 12 kg!"

Marta M., 39 rokov

Počas vysokej školy som hrával vrcholovo hádzanú. Po úraze som mal stále problémy a vadilo mi, že kvôli bolesti nemôžem a vlastne ani neviem športovať. Dostal som odporúčanie na Peťa Čiernika a dnes je to už rok, čo ma vďaka rehabilitácii, tréningu a jeho prístupu neobmedzuje operovaná chrbtica. Chce to sebazaprenie a disciplínu, a ja ďakujem Petrovi za to, že som späť v aktívnom živote.

"... som späť v aktívnom živote."

Martin M., 41 rokov

Termín som dostal priam okamžite. Peter a Andy sú veľmi príjemní ľudia, ktorí sa profesionálne postarali o môj stuhnutý sval na chrbte. Fitclinic môžem jednoznačne ďalej odporúčať :)

"... môžem jednoznačne ďalej odporúčať"

Igor Francesco Kucejev

Boli sme veľmi spokojní so službami. Vynikajúci servis a maséri úplná topka. Ďakujeme ;) Určite odporúčame.

Ľuboš Richter

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, naozaj skvelý personál počnúc masérmi. Dakujem za zachraňovanie počas celého roka :)

Andy Blackeye

Úžasní ľudia, ktorí vám nielen pomôžu, ale vás aj nabijú skvelou pozitívnou energiou :) som veľmi rada, že chodím práve k vám! :)

Michaela Kubová

Maximálna spokojnosť...krásne prostredie, vynikajúce služby, úslužný a plne profesionálny personál.

Monika Singhoferová

Odporúčam. Na masáž jedine sem, žiadne hladkanie, ale poriadne vymasírovanie všetkých svalov.

Michal K.

Výborná masáž, Adam!

Iveta P.

Vysoká profesionalita! FitClinic navštevuje syn kvôli regenerácii a som maximálne spokojná.

Marcela Č.

Absolútna profesionalita všetkých ľudí z FitClinic, príjemné prostredie, proste okrem toho, že Vám pomôžu, na hodinku zabudnete, že ste v Bratislave a že je len všedný deň.

p. Desset

Každá návšteva je pre mňa oživením, omladením a spríjemnením na tele a duši.

p. Adamcová

Personál bol veľmi milý a ústretový, prostredie je príjemné a čisté a tiež služby na úrovni. Odporúčam všetkým navštíviť toto zariadenie.

Radka T.

Výborna konzultácia s odporučaniami do budúcna.

Martin B.