Rezervujte si termín už dnes Online objednávka

Fitcore - vo FitClinic Vás naučíme, ako správne cvičiť!

Fitcore je kondičné cvičenie, či kruhový tréning.

Ide o komplexnú, účelovú a zdánlivo jednoduchú metódu cvičenia, ktorá je vykonávaná s váhou vlastného tela, či jedoduchými cvičebnými pomôckami.

Toto cvičenie je vhodné pre tých, ktorí chcú spevniť postavu, či rozvíjať svalovú silu pod vedením profesionála.

Tréningové programy vychádzajú z rozsiahlej zásoby cvikov posilňovania s vlasným telom, ale tiež s jednoduchými cvičebnými pomôckami.

V čom sme iní?

Hodiny vedie skúsený vysokoškolsky vzdelaný fyzioterapeut, který dbá na správné prevednie jednotlivých cvikov. Cviky sú vyberané tak, aby ste si zlepšili správné držanie tela, pričom máte možnosť cvičiť s pomôckami pre aktivizáciu hlbokého stabilizačného systému (tzv. Core systém).

Využíváme znalosti z neurofyziológie (riadenia pohybových programov z centrálnej nervovej sústavy - mozgu a miechy) a využívame pri cvičení techniky na neurofyziologickom podklade. Pracujeme na zlepšení kondície a spevnení tela.

Kto vedie hodiny?

Fitcore cvičenie u nás vedú vysokoškolsky vzdelaní fyzioterapeuti, ktorí kladú dôraz na správne držanie tela a kompenzáciu zlých pohybových vzorov, ktoré využívate cez deň pri sedení za počítačom, či v aute.

Čo môžete očakávať?

 • Klasickú formu kondičného cvičenia prevedenú jedinečne a netradične- zábavne a odborne
 • Každá lekcia je originálne zostavovaná a zameraná na konkrétnu skupinu zúčastnených
 • Hodinu vedie vždy skúsený fyzioterapeut so zameraním na športovú fyzioterapiu
 • Jedná sa o vysoko flexibilné posilňovacie cvičenie, kedy fyzioterapeut prispôsobuje skladbu hodiny zdravotnému stavu a fyzickej kondícii konkrétnych zúčastnených.
 • Cvičí sa v malých skupinkách- minimálne 2 maximálne 4 osoby, kedy sa fyzioterapeut môže maximálne venovať správnosti pohybov
 • Cvičíme v krásnom slnečnom priestore, kde okrem pomôcok poskytujeme vodu či čaj
 • Cvičí sa v športovom pohodlnom oblečení
 • Na skupinové cvičenia ponúkame zvýhodnené mesačné permanentky

Pre koho je cvičenie vhodné?

 • Kto se chce zdravo hýbať
 • Kto má bolesti pohybového aparátu
 • Kto chce podporiť alebo nadviazať na fyzioterapeutickú terapiu u nás

Príďte si zacvičiť medzi nás a zažite odbornosť a kvalitu na vlastnom tele.

Kam ďalej:

Rezervujte si termín už dnes Online objednávka

Referencie

Janette Husárová a Peter Čiernik
"S Petrom Čiernikom spolupracujem odkedy sa vrátil na Slovensko. Je výborný odborník v oblasti športovej rehabilitácie a fyzioterapie, a jedným z mála skutočne zanietených špecialistov vo svojom obore."
Janette Husárová
Tenistka, víťazka Fed Cupu, 3. na svete vo štvorhre, 31. na svete v dvojhre
Tomáš Mrviš a Peter Čiernik
"V roku 2016 sa mi život obrátil naruby - basketbal, ktorý tak milujem ma síce pripravil o obličku, no zároveň ma tým posunul vyššie a na kilometre dopredu. Do života a pod koše som sa vrátil s väčším nasadením a s chuťou všetkým dokázať, že pokiaľ má človek ciele, nemal by sa ich vzdávať až do posledného vydýchnutia. Okrem obrovského chcenia a pevnej vôle som mal pri sebe mnoho podpory - moja obrovská vďaka patrí celej FITCLINIC a najmä Peťovi Čiernikovi - za jeho obetu, profesionálny prístup a trpezlivosť pri mojej rekonvalescencii. Vďaka nemu som sa posunul ďalej!"
Tomáš Mrviš
Slovenský basketbalový reprezentant
Adriana Špronglová a Peter Čiernik
"S ramenom či kolenom - Peťo mi vždy pomôže keď potrebujem! Fitclinic môžem iba odporučiť."
Adriana Špronglová
Moderátorka, cvičiteľka jogy
Michal Sersen a Peter Čiernik
"Na Fitclinic som sa dostal po zranení na majstrovstvách. Vďaka skvelému prístupu a profesionalite Peťa Čiernika bola rehabilitácia úspešná, a presne taká, akú si predstavujem. Spolupracujeme i naďalej a služby FITCLINIC využívam vždy keď potrebujem zregenerovať, či rehabilitovať po reoperácii."
Michal Sersen
Slovenský hokejový obranca
Jany Landl a Peter Čiernik
"Skvelá regenerácia a fyzio!"
Jany Landl
2-násobný majster Slovenska vo Fitness, 2. vicemajster Európy vo Fitness, majster Európy v karate, Spartan coach
Peťka Rohmanová a Peter Čiernik
"K Peťovi som prišla po zlomenine predkolenia a po fyzioterapii a rehabilitácii opäť trénujem a súťažím. Riadim sa jeho radami ohľadne regenerácie ktorú absulvujem na Fitclinic, čo mi veľmi pomáha zvládať náročné tréningy."
Peťka Rohmanová
Krasokorčuliarka
Sára Olejárová a Peter Čiernik
"Do Fitcllinic som sa dostala po zranení - utrhnutí šľachy bicepsu. Pre aktívnu reprezentantku v modernej gymnastike a tanečníčku takéto zranenie znamená veľký problém a neraz aj ukončenie kariéry. Keď som sa zranila, bola som na príprave na Majstrovstvá Európy v show dance. Neverila som, ža sa šampionátu zúčastním, no vďaka tímu Petra Čiernika sa mi podarilo vrátiť sa späť do hry. Všetkým , ktorí so mnou pracovali z celého srdca ďakujem. Moja výhra na Majstrovstvách Európy je aj ich úspechom! Síce nás v rehabilitácii môjho ramena čaká ešte dlhá cesta, všetkým vo Fitclinic plne dôverujem a verím, že sa k svojmu milovaného športu ešte naplno vrátim."
Sára Olejárová
Slovenská reprezentantka v modernej gymnastike, majsterka Európy v modernej gymnastike
Martin Bílik a Peter Čiernik
"Super profesionál a skvelý človek!"
Martin Bílik
Slovenský basketbalový reprezentant
Barbora Valčeková a Peter Čiernik
"Takúto extrémne profesionálnu a príjemnú starostlivosť som nezažila. Takže ak ťa zranenie obmedzuje v 100% výkone navštív týchto profesionálov (vrelo odporúčam). A nezabudni, aj vďaka nim ma môžeš vidieť späť na zápasoch!"
Barbora Valčeková
MuayThai Female Fighter
Ingrid Bíroová a Peter Čiernik
"Po operácii kolena som mala stále opuchy a ťažkosti, ktoré mi bránili plnohodnotne fungovať. Zdôverila som sa do rúk Peťa Čiernika a jeho tímu a vďaka úžasnej starostlivosti, perfektnému prístupu opäť trénujem a naplno si vychutnávam hodiny ženského boxu. Moje zverenkyne využívaju vo Fitclinic či už fantastické masáže, alebo saunu a masáž vo vode, alebo rehabilitáciu. Mňa vrátili späť "do ringu", za čo im patrí veľká vďaka!"
Ingrid Bíroová
Trénerka boxu - ženy
FEDCUP team
FITCLINIC súčasťou tímu - masáže a rehabilitácie reprezentantiek.
Slovenská Fed Cupová reprezentácia
Tenistky
Inter Bratislava
Komplexná starostlivosť o tím v oblasti rehabilitácie, fyzioterapie, masáží, regenerácie a post-traumatického tréningu.
Inter Bratislava
Basketbalový klub
Števo Eisele a Peter Čiernik
"Vysoká odbornosť, obrovská profesionalita a k tomu motivačná ľudskosť krížená s nekonečnou kreativitou. Peter Čiernik je výnimočný človek a fyzioterapeut, ktorého nadšený prístup a nasadenie sú hodné každého centu! Dovolím si povedať, že špička svetového formátu. Navyše vychováva aj ďalších, na čele s Braňom Mišovičom - takisto veľmi šikovný pánko ;)"
Štefan Eisele
redaktor Športových novín televízie Markíza, komentátor pretekov Formule 1, futbalových aj hokejových zápasov ligových či reprezentačných mužstiev

Kde nás nájdete